TOPlist
Get Adobe Flash player

Rok 2011/2012

CHAT Mažoretek

Ein/Ausschalten Zvuk Smajlíci Historie FAQ Kide Chat
Denča: Bude tu aj video z naší šou ? gý áě
Vlasta: Musím zjistit, jestli na guláších někdo natáčel.
Vlasta: Tak video už dal Zbyněk na youtube a odkazy jsou i na facebooku. -§) §ji
admin: Ahoj holky! Tak videa už máte i tady na stránkách v sekci Videa 2012. Pokud mají vaši rodiče další videa z akcí, tak ať je přidají sem na stránky. V každém ročníku videi je formulář na přidání. Ahoj ať se vám daří! Váš admin
Vlasta: Mirabellky už jsou tam fotky ze Žarošic. Vystoupení jste prý super zvládly ýé
Vlasta: až na ten rozbitý lustr a 12 stehů na, co má Angelika na noze .-ú/
Vlasta: Mirabell čekám na písničku na světelnou )úů
Angelajda: Vlasti 13 s.. , ale už je to lepši čú ..
listickaa: Mám v pátek v autě 2 volná místa. Jestli potřebujete někdo vzít do Hodonína i zpět tak se ozvěte na telefon 733 117 729. Jana Ševelová
Vlasta: Tak kdo se pozná na fotce z našeho prvního vystoupení? -§)
Vlasta: Jak se těšíte na náš ples? ú§.- §ji /ů§
Marťula: Těšíme Vlasti, těšíme ,ůl strašně moc cnj
Vlasta: ve čtvrtek 25.4. jsou mažo v Narexu
Vlasta: v úterý secvičná v KD 16:30 - 18:00
LiMa: Máme volná tři místa v autě.Volejte č.:605508584.Martina
Vlasta: přidány fotky z Kyjova
Vlasta: podívejte se na fotky z Jaroměře
Vlasta: Tak jak se vám holky líbil víkend v Jaroměři?
Pája: parádní víkend!! lúů áě
Vlasta: Mrknite do vzkazů
Vlasta: POZOR ZMĚNA - v neděli je vystoupení v parku
admin: íů§
Vlasta: Pondělí 26.8. nácvik v Narexu
Vlasta: Úterý 27.8. nácvik na hřišti mezi školami
Vlasta: Od října bude rubrika VZKAZY pouze pro registrované
Nikola : ()ů
Vlasta: jsou přidány nové akce, tak si je všechny zapište do kalendáře a počítejte s nimi. .ůú
Vlasta: v pondělí 28.10. mažoretky nejsou
Vlasta: ve vzkazech jsou nové informace
Vlasta: Podívejte se na fotky z prostějova
Vlasta: Přidány fotky z Ježova ´=ú ú´ú
Vlasta: Mrkni te se na fotky z veletrhu aaa §ji
Vlasta: Podívejte se v Leri na novou nástěnku
Vlasta: Čiperky ve čtvrtek 29.5. nácvik od 14:00 v parku, oblečené v růžových šatech ú§.-
Vlasta: čiperky se sejdou dnes ,tj ve čtvrtek 29.5. ve 14:00 v parku i když prší, pak se přesuneme do gym. sálu a budeme cvičit do 17:00
Vlasta: Začínáme v novém školním roce ve čtvrtek 4.9. v gym. sále ve stejných časech.

Chat pro registrované mažoretky!

Přihlášení

Návštěvnost

Dnes
Včera
Tento týden
Minulý týden
Tento měsíc
Minulý měsíc
Všichni
1603
2134
18975
4676659
49452
94465
4709803
Vaše IP: 54.80.123.20
*****

     imagespohary 

2017

Ždánický motýl 25.3.2017

1.místo - duo/trio baton seniorky Nikča a Klárka
1.místo - sólo pompon děti Gábinka
1.místo - miniformace pompon kadetky Hledá se Dory
2.místo - sólo pompon děti Michalka
2.místo - sólo pompon kadetky Anetka
2.místo - duo/trio pompon kadetky Anetka a Viktorka
3.místo - miniformace baton děti "Mimoni"
3.místo - rodičovské týmy Mamkynej

2016

Dřevohostice 22.10.2016
2.místo - miniformace děti baton Šmoulové
3.místo - miniformace kadetky baton Popelka
3.místo - sólo seniorky pompon Angelika Santlerová

 

Praha 4.6. - soutěž MIA v pražské Lucerně

 

1. místo - seniorky - Kingkong
1.místo - Angelika - Panenka na klíček
2.místo - děti Šmoulové

 

Brno 23.4. - soutěž MIA

 

postupujeme se 7 skladbami do pražské Lucerny

 
1.místo - Angelika Panenka na klíček - postup
1.místo - Barunka - postup
2.místo - seniorky Kinkong - postup
2.místo - Anetka
2.místo - Eliška K.
2.místo - Angelika Amorek 
2.místo - děti Šmoulové - postup
2.místo - Magdička
3.místo - Terezka
3.místo - kadetky Džungle - postup
3.místo - Kristýnka
3.místo - duo Svadba
3.místo - Tři oříšky pro Popelku - postup
3.místo - seniorky Čínský drak - postup
3.místo - Jolanka

 

9.4.2016 Moravská Nová Ves - Kvalifikace IFMS

 

1.místo - Anetka sólo pompon kadetky
1.místo - miniformace pompon kadetky
2.místo - Kristýnka sólo pompon kadetky
2.místo - Anetka + Barunka duo pompon kadetky
2.místo - Eliška K. sólo pompon juniorky
2.místo - Eliška J. sólo pompon seniorky
2. místo - Angelika sólo baton seniorky
2.místo - miniformace baton seniorky
2.místo - Angelika + Eliška duo pompon seniorky
2.místo - miniformace pompon seniorky
3.místo - Angelia sólo pompon seniorky

 

19.3. Ždánický motýl

1.místo - Rodičovský tým

2.místo - Miniformace baton seniorky

3.místo - Jolanka sólo baton děti

Angelika sólo baton seniorky

Nikča + Eliška duo baton juniorky

Michalka sólo pompon děti

Eliška K. sólo pompon juniorky

Angelika sólo pompon seniorky

Anetka + Barunka duo pompon kadetky

 

 

 2015       

 

 

13.12. Praha - MIA LEAGUE
 

 

1.místo - seniorky baton Páv + udělen titul MISTR MIA LEAGUE podzim 2015 
1.místo - sólo baton Angelika
1.místo - sólo pompon Adéla
2.místo - duo pompon Angelika + Eliška
3.místo - kadetky baton
4.místo - sólo pompon Barunka

 

Brno 8.11. MIA League

 

1.místo - baton kadetky

baton seniorky

Magdička sólo baton

2.místo - miniformace baton pompony

Terezka sélo baton děti

Angelika sólo baton seniorky

Angelika sólo pompon seniorky

3.místo - Vlci miniformace pompon seniorky

Klárka sólo baton seniorky

Barunka  sólo pompon kadetky

Adéla sólo pompon seniorky

Eliška + Eliška - duo břišní tance

 

 

Praha - 23.-24.5. finále mezinárodní soutěže MIA

 

1.místo - miniformace Páv
 Angelika sólo baton
2.místo - Barunka sólo pompon
3.místo - Magdička sólo baton
4.místo - Terezka sólo baton

 

Valtice 16.-17.5. finále MČR IMA

 

3.místo - pom-pom seniorky mini
4.místo - pom-pom seniorky duo
6.místo - pom-pom seniorky sólo Eliška Jelenová
7.místo - baton senorky mini
11.místo - baton seniorky sólo Angelika Santlerová

 

Hranice 25.4. semifinále MČR IMA

 

1.místo  - miniformace baton seniorky

Angelika + Eliška duo pom-pon seniorky

2.místo - Eliška J. sólo pom-pon seniorky

 Angelika sólo baton seniorky + VIP cena za eleganci

 

 

Moravská Nová Ves 11.4. - kvalifikace IMA

 

1.místo - Barunka kadetky sólo pompony
Eliška seniorky sólo pompony
miniformace seniorky pompony
2.místo - Angelika seniorky sólo baton
Angelika + Eliška duo sen. pompony
3.místo - miniformace seniorky baton

 

Brno 29.3. - MIA Festival

 

1.místo - Terezka sólo baton děti
1.místo - Magdička sólo baton kadetky
1.místo - miniformace baton seniorky
2.místo - Barunka sólo pompon kadetky
3.místo - Angelika sólo baton seniorky
3.místo - formace baton děti

 

Všechny tyto sestavy a Klárka se svým sólem postoupily do velkého finále,

které se uskuteční v Paláci Lucerna v Praze.

 

Ždánice 14.3. - Ždánický motýl

 

1.místo sólo pompon seniorky - Angelika Santlerová
2.místo miniformace baton seniorky 

2.místo velké formace baton děti 
3.místo miniformace pompon seniorky
3.místo sólo baton seniorky - Angelika Santlerová
3.místo sólo pompon seniorky - Eliška Jelenová
3.místo duo/trio pompon seniorky - Angelika a Eliška
 

 

 

 

2014

 

 

Vídeň 7.12. - Vienna christmas open

 

Martina Gardoňová - 3. místo sólo baton juniorky

seniorky - 3.místo skupina pompony


 

Fryšták 29.11. - Soutěž o fryštácké srdce

 

Veronika Šlapalová - 2.místo sólo hůlka

Angelika Santlerová - 2.místo sólo hůlka 

Angelika Santlerová a Eliška Jelenová - 3.místo duo senior pompony

Juniorky - 3.místo miniformace hůlka

- 3.místo skupina hůlka

Kadetky - 3.místo miniformace hůlka

 

 

 

Praha 28.9.-31.9. Mistrovství Evropy a světa IMA

 

Martina Gardoňová - 14.místo sólo baton junior

 

Karviná 14.6. - finále MČR IMA "A"

 

 

Martina Gardoňová - 13.místo sólo baton juniorky

 

Bělotín 1.6.- finále MČR IMA "B"

 

Angelika Santlerová - 12. místo sólo baton seniorky

 

  

Praha 25.5. - MIA Festival

 

Mirabell - 2. místo pompony 

Martina Gardoňová - 2. místo sólo

Angelika Santlerová - 2. místo sólo

 

 

 

Telč 24.5. - O střevíček z pohádkové Telče

 

Mirabel - 3. místo baton juniorky

 

Opava 11.5.

 

Sólo Angelika Santlerová i  duo Martina Gardoňová a Klára Ondříšková - postup do finále MČR B

sólo Martina Gardoňová postup do finále MČR A

 

 

Sobotište 26.4.- soutěž

 

Kristýnka Strmisková - 1. místo sólo děti
Martina Gardoňová - 2. místo sólo juniorky
Angelika Santlerová - 4. místo postup
Vanesa Gunárová - 3. místo
Čiperky miniformace - 3. místo
Čiperky - baton 5. místo - postup
pompony 3. místo
Mirabell - baton 1. místo juniorky
pompony 2. místo juniorky
Postupujeme na Mezinárodní festival MIA do Prahy,
čeká nás 25.5. soutěžení v Paláci LUCERNA 
a průvod po Václavském náměstí 
 

 

Dubňany 12.4. - soutěž MAC

 

Skupina pompon kadetky - 1. místo Čiperky

Skupina pompon seniorky - 2. místo Mirabell

Miniformace baton kadetky - 2. místo Čiperky

Sólo baton děti 3. místo Kristýnka Strmisková

Sólo pompon kadetky - 1. místo Vanesa Gunárová

Sólo pompon seniorky - 3. místo Eliška Jelenová

 

Moravská Nová Ves 5.4. - soutěž IMA

 

Sólo baton juniorky - 1. místo  Martina Gardoňová

                                3. místo Veronika Šlapalová

Miniformace baton juniorky - 1. místo

Sólo baton seniorky - 1. místo Angelika Santlerová

Duo baton seniorky - Gardoňová M. a Ondříšková K.

 

Brno 22.3. - Brněnská dračice

 

Čiperky -  3. místo miniformace děti baton

Mirabell - 3. místo skupina junior baton

 

Ždánice 15.3. - Ždánický motýl 

 

Sólo baton děti - 1. místo Strmisková Kristýna

Sólo baton juniorky - 2. místo Gardoňová Martina

                                3. místo Šlapalová Veronika

Sólo baton seniorky - 1. místo Santlerová Angelika

Duo baton juniorky - 3. místo Šedivá Nikola a Gunárová Vanesa

Duo baton seniorky - 1. místo Ondříšková Klára a Garoňová Martina

Miniformace baton děti - 1. místo Čiperky Ždánice

Miniformace baton juniorky - 1. místo Mirabell Ždánice

Sólo pompon kadetky - 1. Gunárová Vanesa

Sólo pompon seniorky - 1. místo Jelenová Eliška

                                     2. místo Mrkvová Pavlína

Trio pompon juniorky - 1. místo Šedivá Nikola, Gunárová Vanesa

          a Šlapalová Veronika

Miniformace pompon sniorky - 1. místo Mirabell Ždánice

Skupina baton děti - 1. místo Čipeky Ždánice

Skupina baton juniorky - 1. místo Mirabell Ždánice

Skupina pompon kadetky - 2. místo Čiperky Ždánice

Skupina pompon juniorky - 1. místo Mirabell Ždánice

 

Brno 8.2.- O Líšeňský pohár

 

Mirabell - 3. místo skupina baton juniorky 

 

 

 

 2013

 

Prostějov 30.11. - Matyáškova naděje


Čiperky - 1.místo hůlka
                1.místo pompony
Mirabell - 3.místo pompony
Mamkynej - 2.místo hůlka

 

Dřevohostice 12.10. - Dřevohostická medaile:

 

Barunka Snášelová - 3. místo sólo baton děti 

Kristýnka Strmisková a Viktorka Havlíková - 3. místo baton duo děti

Čiperky - 2. místo miniformace baton děti

Martina Gardoňová - 1. místo sólo baton juniorky

Angelika Santlerová - 1. místo sólo baton seniorky

Mirabell - 3. místo miniformace baton juniorky

              3. místo miniformace pompon juniorky

 

1. 2.6. Jaroměř - finále soutěže MAC 

Sluníčka - II.vicemisrině pompon klasik kadetky  

Mirabell - vicemistrině pompon klasik juniorky

obě skupiny postup na Mistrovství Evropy

Duo pompon seniorky Pája Mrkvová a Denča Průdková  

postup na ME

 

 

25.-26.5. Valtice semifinále soutěže IMA 

3.místo - duo pompony seniorky Denča a Pája

 

18.5.Vyškov - semifinále soutěže MAC

Sluníčka pompony - Vicemistr Moravy v kategorii kadetky

Mirabell pompony - Vicemistr Moravy v kategorii juniorky

Napříč všemi kategoriemi - 3.místo

 

27.4. Sobotište - Soutěž o pohár Taktik Sobotište

1.místo - Sluníčka pompony

2.místo - Sluníčka miniformace pompony 

3.místo - sólo baton Angelika Santlerová

sólo pompony Veronika Šlapalová

  duo pompony Karolína Suchorová a Vanesa Gunárová

   miniformace baton kadetky

   Čiperky baton

  Sluníčka baton

   Mirabell baton

     Mirabell show

 

 

 21.4. Moravská nová Ves  - soutěž IMA 

  1.místo - mini mix juniorky 

2.místo  - pompon seniorky - Mirabell 

                      pompon seniorky duo Denča + Pája

3.místo - baton juniorky duo Marťula + Klárka

 

sóla baton - postup do semifinále:

 

Martina Gardoňová

Angelika Santlerová

Veronika Chovancová

 

13.4. Těšany - soutěž MAC

 

1.místo - Sluníčka pompony

           Mirabell pompony

2.místo - duo děti baton - Kristýnka S. a Viktorka H.

miniformace Sluníčka

duo pompony Denča P. a Pavlínka M.

3.místo  - Mirabell baton

               miniformace Čiperky

 

          duo kadetky - Natálka Z. a Lenička R.

miniformace Mirabell

 

9.3. Bystřice pod Hostýnem - Podhostýnský pohár 

Čiperky pompony - 3.místo

Mirabell show - 3.místo

 


 

2012 

Slovensko - Bratislava - Prešporský pohár 13.10.2012

Mirabell baton - 3.místo

Sluníčka baton - 3.místo 

 

POLSKO - Reńska Wieś 30.6. - 1.7.2012

Mezinárodní festival mažoretek

Mirabell baton - 2.místo

Mirabell pompom - 1.místo

miniformace baton juniorky - 3.místo

miniformace baton seniorky - 2.místo

 Martrina Gulišová byla zvolena MISS festivalu

 

 

Vrbovčiansky pohár 16.6.2012
Baton Sluníčka - 1.místo
 Mirabell - 1.místo
Pom-pon Sluníčka - 2.místo
Mirabell - 1.místo
Show Mirabell - 2.místo
Mini pom-pon Sluníčka - 2.místo
Duo baton Verča a Angelika - 1.místo
Sólo pom-pon Verča Š. - 1.místo
Duo pom-pon Denča a Pája - 3.místo

 

Vyškov 10.6.2012 - finále MAC

Mini baton děti - Čiperky 2.místo - I. vícemistryně ČR

 

Telč 26.5. - Soutěž o střevíček z pohádkové Telče

Sluníčka pompony - 2.místo

Mirabell - 2.místo

 

Karviná 19.5. - semifinále sóla IMA

Veronika Chovancová a Angelika Santlerová na soutěži v sóloformacích vybojovaly postup do finále MČR IMA.
 

12.5.2012 Dubňany - poslední soutěž SAM

Baton : sólo děti Kristýnka Plachá 3.místo

sólo juniorky Veronika Chovancová 2.místo

         miniformace kadetky 1.místo

Pompony : kadetky - Sluníčka 2.místo

            juniorky - Mirabell 3.místo

Rekvizity : Mirabell - 2.místo

Rodičovský tým : Mamkynej - 2.místo

 
 
Moravská Nová Ves 22.4.2012 - soutěž IMA
Pompony:
Skupina kadetky - Sluníčka 3.místo
Skupina juniory - Mirabell 2.místo
Miniformace kadetky - Sluníčka 2.místo
Trio juniorky Mirabell 3.místo
Hůlka:
Sólo seniorky - Verunka Chovancová 3.místo
 

Těšany 14.4.2012 - soutěž MAC

Baton 

Miniformace děti - Čiperky 2.místo

Miniformace juniorky - Mirabell 3.místo

Sólo juniorky - Veronika Chovancová 1.místo

Sólo seniorky - Pavlína Mrkvová 3.místo

Skupina kadetky - Sluníčka 3.místo

Skupina juniorky - Mirabell 3.místo

 Pompony
 miniformace kadeteky - Sluníčka 2.místo
 
 

Praha - Radotínský pohár  17.3.2012

Miniformace juniorek - 3.místo

 

Podhostýnský pohár 10.3.2012 

Sólo děti - Kristýnka Plachá 2.místo

Sólo juniorky - Angelika Santlerová 3.místo

Sólo seniorky - Veronika Chovancová 3.místo

Miniformace děti - Čiperky 3.místo

Pompony seniorky -  Mirabell 3.místo

 

Bratislava 3.3.2012 soutěž Pohyb bez bariér

Děti hůlka - Čiperky 3.místo

Kadetky hůlka - Sluníčka 2.místo

Kadetky pompony - Sluníčka 3. místo

Juniorky pompony - Mirabell 2.místo

 


 2011

 

Soutěž SAM Žarošice 29.10.2011

 

Sólo hůlka děti: Kristýnka Plachá 2.místo

 kadetky: Dana Chovancová 4.místo

Eliška Ivičičová 6.místo

obě postup do finále

 juniorky : Veronika Chovancová 1.místo

Angelika Santlerová 5.místo

Andrea Honzírková 6.místo

všechny tři postup do finále

Duo-trio hůlka kadetky: Lenka Roštínská a Natálie Zajdáková 5.místo

juniorky: Veronika Chovancová a Jiřina Horáková 2.místo

Andrea Honzírková a Angelika Santlerová 3.místo

obě dua postup do finále

Sólo pompony kadetky: Eliška Škrháková 4.místo - postup do finále

Veronika Šlapalová 5.místo

 juniorky: Jiřina Horáková 2.místo - postup do finále

Skupiny kadetky hůlka: Sluníčka 4.místo postup do finále

 juniorky hůlka: Mirabell 1.místo - postup do finále

 kadetky pompony: Sluníčka 2.místo - postup do finále

juniorky pompony: Mirabell 2.místo - postup do finále

Miniformace kadetky hůlka: Sluníčka 3.místo - postup do finále

 juniorka hůlka: Mirabell 3.místo

 seniorky hůlka: Roxanky 3.místo

 juniorky pompony: Mirabell 1.místo - postup do finále

Skupiny rekvizity juniorky: Mirabell 2.místo - postup do finále

Rodičovský týmMamkynej 1.místo - postup do finále

 

 8.10.2011 Súťaž o cenu  Mažoretiek Taktik Sobotište

Skupiny hůlka: Sluníčka 2.místo

Mirabell 1.místo

Skupiny pompony : Sluníčka 3.místo

Mirabell 2.místo

Skupiny show: Mamkynej 2.místo

 

Valtice finále MČR 4.5.2011

Sólo Juniorky  Denisa Defeldová  8.místo

Trio juniorky Lenka Mašindová,Adéla Večeřová,Denisa Defeldová  17. místo

Mini formace juniorky Lenka Mašindová,Veronika Chovancová,Adéla Večeřová,denisa Defeldová 18.místo

 

 

DĚTI FITNESS PRAHA finále 29.4.2011

Skupiny pom pon Sluníčka 2.místo

Berušky 2.místo

Skupiny hůlka Berušky 3.místo

Hromadná skladba HULA HULA  v počtu 72 mažoretek 1.místo

 

 

 

Soutěž o pohádkový střevíček z Telče 28.4.2011

Skupiny hůlka Sisinky 3.místo

Hvězdičky 1.místo

Berušky 2.místo

Skupiny Free Style Hvězdičky 2.místo

Berušky 2.místo

Rodičovský tým Mamkynej 2.místo

 

 

 

 

Finále soutěže SAM 7.5.2011

Sólo děti  Sára Klimková  1.místo

Eliška Hrabcová 2.místo

Žaneta Stávková 3.místo

Sólo juniorky   Veronika Chovancová 1.místo

Lenka Mašindová 2.místo

Sólo kadetky pom pon Eliška Škrtáková 2.místo

Veronika Šlapalová 3.místo

Sólo juniorky pom pon Adéla Večeřová 2.místo

Veronika Chovancová 3.místo

Trio juniorky Lenka Mašindová,Denisa Defeldová,Tereza Bekerová 3.místo

Skupiny hůlka Sisinky 3.místo

Berušky 1.místo

Skupiny pom pon Sisinky 3.místo

Berušky 3.místo

Skupiny Free Style Hvězdičky 1.místo

Berušky 3.místo

Rodičovský tým Mamkynej 1.místo

 

 

Těšany kvalifikace 23.4.2011

Berušky hůlka 3.místo postup do semifinále MČR

Sluníčka pom pon 3.místo postup do semifinále MČR

Hvězdičky pom pon  3.místo postup do semifinále MČR

Berušky pom pon 2.místo postup do semifinále MČR

Sólo juniorky - Denisa Defeldová 4.místo postup do finále MČR

Trio juniorky - Adéla Večeřová,Denisa Defeldová a Lenka Mašindová postup do finále MČR

Mini formace juniorky - Lenka Mašindová,Adéla Večeřová,Veronika Chovancová, Denisa Defeldová

 

 

 

DĚTI FITNESS OTROKOVICE 16.4.2011

Sluníčka hůlka  2.místo -  postup do finále

Sisinky hůlka 3.místo - postup do finále

Berušky pom pon  3.místo - postup do finále

Hromadná skladba Hula Hula 1.místo - postup do finále

 

Podhostýnský pohár 5.3.2011

Berušky  hůlka  -  1.místo

Sisinky hůlka  -  2.místo  

      

 


 2010 

Soutěž SAM 30.10 2010 

Sólo baton-  děti  1.místo Sára Klimková

                             2.místo Žaneta Stávková

                             3.místo Eliška Hrabcová

Sólo -  kadetky   získala postup do finále Veronika Potěšilová

            juniorky    1.místo  Veronika Chovancová

                             2.místo  Lenka Mašindová

Duo kadetky –    Natálie Pavézková,Veronika Potěšilová  1.místo

Trio juniorky-    Lenka Mašindová,Tereza Bekerová,Denisa Defeldová  1.místo

Sólo pom pon – kadetky -   Eliška Škrháková             1.místo

                                                 Veronika Šlapalová    2.míst

juniorky  -   Veronika Chovancová   1.místo

                     Adéla Večeřová           2.místo

Seniorky  -   Veronika Sovková         1.míst

Skupiny hůlka – děti  Sisinky                      1. místo

                             kadetky Hvězdičky         1.místo

                              juniorky  Berušky          1.místo

                    Všechna děvčata postopila do finále

                             seniorky                          3.místo

Skupiny pom pon – kadetky Hvězdičky      2.místo

                                                   Sluníčka   3.místo

                                    juniorky Berušky     2.místo

                                    seniorky  Roxanky   3.místo

Skupiny  děti MIX  Sisinky                1.místo

                kadetky MIX Hvězdičky    2.místo

Skupiny  kervizity kadetky                1.místo

 

Soutěž o putovní pohár starosty Vacenovic 19.6.2010

 

Sisinky  - 1. místo

Hvězdičky – 1.místo

Berušky – 1.místo

Berušky získaly titul absolutní vítěz pro rok 2010.Domů přivezly  vyřezávanou mažoretku jako putovní pohár .

 

Soutěž o pohádkový střevíček z Telče 29.5.2010

 Naše nejmladší Sisinky zde poprvé vystoupily.Na medaili nedosáhli ,ale skončily na 4. místě

Hvězdičky  v kategorii  kadet -   2 místo

Berušky     v kategorii  junior  -  2.místo

Motýlci      v kategorii  senior  - 2.místo

Mamkynej (naše maminky ,které také poprvé soutěžily) 1. Místo

Domů jsme přivezly skleněný střevíček.

 

Těšany kvalifikace 18.4  2010

 Sólo – juniorka  - Denisa Defeldová 1.místo postup do finále MČR

        Mini formace   - kadetky 2. místo postup do finále MČR

     - juniorky 4.místo postup do finále MČR

Formace Baton  - Sluníčka,Hvězdičky,Berušky postup do semifinále do  Vyškova

Formace pom pon – postoupily všechny skupiny do semifinále

        FREE STYLE – cvičení s rekvizitami.Soutěže se zúčastnily ve společné skladbě Berušky a Hvězdičky – postoupily do finále  MČR.